O nas

Restauracja

Restauracja Bellini powstała z chęci stworzenia przyjemnego miejsca, gdzie przyjaciele, znajomi, a w szczególności rodzice z dziećmi będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia i cieszyć się wspólnym posiłkiem, kiedy ich Pociechy spędzają miło czas w naszej bawialni „ Smakolandia”. Kiedy powiększa się rodzina i czasu rodzicom ubywa, a obowiązków jest coraz więcej  często zapomina się jak to jest zjeść wspólny posiłek bez pośpiechu. Zespół Restauracji Bellini to uśmiechnięci i spokojni i pozytywnie nastawieni do życia ludzie i w takiej atmosferze są przygotowywane Wasze dania.
Przyświeca nam idea spożywania jedzenia dla przyjemności tzw. Comfort Food Restauracja Bellini to zdecydowanie przyjemne miejsce, w którym dania są proste, smaczne i zawsze przygotowane ze świeżych składników.
Zapraszamy,
Zespół Pizzerii Bellini

O nas

Bawialnia

Nasza bogato wyposażona bawialnia, jest miejscem, które na pewno zadowoli Wasze pociechy. Zawsze powtarzamy, że u nas nie ma miejsca na nudę! W czasie oczekiwania na posiłek, lub po zakończonej uczcie nasi najmłodsi Klienci mogą umilić sobie czas poprzez zabawę.

Między innymi właśnie dzięki „Smakolandi” nasza restauracja jest idealnym miejscem na organizację urodzin lub imprez okolicznościowych dla dzieci.

Galeria